O nás

Dobrý den,

rádi bychom Vás touto cestou přivítali v Hostinci ve Vyklanticích. V restauraci nabízíme širokou škálu jídel od domácí české klasiky až po mezinárodní kuchyni. V současné době pro Vás máme polední menu s výběrem 9 jídel, od 85 Kč. Oblíbenou specialitou našeho hostince je 300 g Mix gril. Připravujeme pro Vás rovněž i domácí pizzu.

Součástí naší nabídky jsou i Catteringové služby. Plánujeme a organizujeme oslavy narozenin, svatby, firemní večírky. Vaši oslavu Vám pomůžeme naplánovat a zajistit tak, aby, jste si nemuseli dělat s ničím starosti.

Také se můžete těšit na různé hody, které pro Vás již připravujeme - zabíjačkové, zvěřinové, rybí, chřestové. Pořádáme rovněž v našem sále taneční zábavy a koncerty. Bližší informace vždy naleznete na našich facebookových a webových stránkách. Děkujeme Vám, že jste našimi zákazníky, půjdete-li k nám poprvé, přejeme Vám příjemně strávené chvíle v Hostinci Vyklantice.

Zdeněk Kubásek, majitel

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.